APT1002R4BN Advanced Power Technology   POWER MOS IV 1000V 7.0A 2.00 Ohm / 1000V 6.5A 2.40 Ohm 20040408
APT1002R4BN Advanced Power Technology   POWER MOS IV 1000V 7.0A 2.00 Ohm / 1000V 6.5A 2.40 Ohm 20040406
APT1002R4BNR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-247AD 20031026
APT1002R4BN Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-247AD 20031026
APT1002R4BNR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-247AD 20031022
APT1002R4BN Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 1KV V(BR)DSS | 6.5A I(D) | TO-247AD 20031022
APT1002R4BNR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH6N100 20120108
APT1002R4BNR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH14N100Q2 20120108
APT1002R4BN APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH6N100 20120108
APT1002R4BN APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH14N100Q2 20120108
全选
Total found 10 in 217540143