BUK7640-100A_1 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20080220
BUK7640-100A Philips   BUK7640-100A|TrenchMOS (tm) transistor Standard level FET 20060716
BUK7640-100A Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040408
BUK7640-100A Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Standard level FET 20040406
BUK7640-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 37A I(D) | SOT-404 20031026
BUK7640-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 37A I(D) | SOT-404 20031022
BUK7640-100A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB30NF10T4 20120118
全选
Total found 7 in 217540143