BUK9628-55A Philips   BUK9528-55A: BUK9628-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK9528-55A Philips   BUK9528-55A: BUK9628-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK9528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9528-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 42A I(D) | TO-220AB 20031022
全选
Total found 4 in 217540143