BUK9620-55A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9620-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20080220
BUK9620-55A Philips   BUK9520-55A| BUK9620-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9520-55A Philips   BUK9520-55A| BUK9620-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9620-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040408
BUK9620-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040406
BUK9620-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031026
BUK9620-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK9620-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031026
BUK9620-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031022
BUK9620-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK9620-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 52A I(D) | SOT-404 20031022
BUK9620-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB55NF06LT4 20120118
BUK9620-55 Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120118
BUK9620-55 Philips D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
全选
Total found 15 in 217540143