BUK9675-55A NXP   N-channel TrenchMOS logic level FET 20110427
BUK9675-55A Philips   BUK9675-55|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9575-55A Philips   BUK9575-55A| BUK9675-55A|TrenchMOS (tm) logic level FET 20060716
BUK9675-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-263AB 20031022
全选
Total found 4 in 217540143