FQB85N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQB85N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 85A I(D) | TO-263AB 20031026
FQB85N06 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143