FQP55N06 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQP55N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-220 20031026
FQP55N06 Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 55A I(D) | TO-220 20031022
FQP55N06 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP55NF06 20120118
全选
Total found 4 in 217540143