GT15G101 Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 400V V(BR)CES | 15A I(C) | TO-220AB 20031026
GT15G101 Toshiba TO-220NIS   [替换型号]Replacement:IXYS IXGP16N60B2 20120108
全选
Total found 2 in 217540143