IRKUF180-04HK IR   400V Center-Tap Common Cathode Inverter Thyristor/Thyristor in a MAGN-A-Pak package 20030311
IRKUF180-04HK International Rectifier   THYRISTOR MODULE|SCR|DUAL|CC|400V V(RRM)|180A I(T) 20021229
全选
Total found 2 in 217540143