IXFH15N60 IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFH15N60 IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH15N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-247AD 20031026
IXFH15N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-247AD 20031022
IXFH15N60 IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW14NK60Z 20120117
IRFPC50LC IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
IRFPC50A IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
IRFPC50 IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
IRFPC48 IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
IRFP448 IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
IRFP440 IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
APT6045BVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
APT6040BVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH15N60 20120108
全选
Total found 13 in 217540143