MTB40N10ET4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB40N10ET4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB40N10ET4 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB30NF10T4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143