MTB52N06VLT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB52N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB52N06VLT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB52N06VL ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB52N06VL/D Onsemi   Power MOSFET 52 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
MTB52N06VL Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2376 20120117
MTB52N06VL Motorola D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
全选
Total found 7 in 217540143