MTD20N06V ON Semiconductor   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252 20030926
MTD20N06V/D Onsemi   20 Amp TMOS V DPAK N-Channel. VDSS 60 20010820
MTD20N06V ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFR024N 20120118
MTD20N06V Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SK2782 20120117
MTD20N06V Motorola D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2782 20120101
全选
Total found 5 in 217540143