MTP15N12 Motorola Semiconductor Products Inc   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 120V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-220AB 20030926
MTP15N12 Pacific Semiconductor   [替换型号]Replacement:IRF643 20001115
全选
Total found 3 in 217540143