MTP30P06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220AB 20031026
MTP30P06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220AB 20031022
MTP30P06V/D Onsemi   Power MOSFET 30 Amps. 60 Volts 20010820
MTP30P06V ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305 20120118
IRF5305 IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba MTP30P06V 20120118
MTP30P06V Motorola   [替换型号]Functional Equivalent Toshiba 2SJ349 20120117
MTP30P06V Motorola TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ349 20120101
全选
Total found 7 in 217540143