NTB45N06LT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031026
NTB45N06LT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031022
NTB45N06LT4 ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB55NF06LT4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143