NTB75N06/D Onsemi   Power MOSfet. 75A. 60V 20040306
NTB75N06T4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
NTB75N06LT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
NTB75N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
NTB75N06 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
NTB75N06T4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
NTB75N06LT4 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
NTB75N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
NTB75N06 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
NTB75N06T4 ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
NTB75N06LT4 ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
NTB75N06L ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
NTB75N06 ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 13 in 217540143