PHP18NQ10T NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
PHB_PHD_PHP18NQ10T_1 NXP   N-channel TrenchMOS (tm) transistor 20080220
PHP18NQ10T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220AB 20031026
PHP18NQ10T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 18A I(D) | TO-220AB 20031022
PHP18NQ10T Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
全选
Total found 5 in 217540143