PHP54N06T NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
PHP54N06T-01 NXP   N-channel enhancement mode field-effect transistor 20080220
PHP54N06T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 54A I(D) | TO-220AB 20031022
PHP54N06T Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP55NF06 20120118
全选
Total found 4 in 217540143