REG1117A-18 TI   800mA and 1A Low Dropout (LDO) Positive Regulator 1.8V. 2.5V. 2.85V. 3.3V. 5V. and Adj 20060610
REG1117A-18 TI   [替换型号]DIRECT Replacement with Analog Devices (ADI) ADP3338-1.8 20060602
全选
Total found 8 in 217540143