RF1S30P05SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S30P05SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S30P05SM Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305S 20120118
RF1S30P05SM Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SJ401 20120118
RF1S30P05 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305L 20120118
RF1S30P05 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305L 20120118
RF1S30P05SM Harris D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ401 20120101
全选
Total found 7 in 217540143