RF1S30P06SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031026
RF1S30P06SM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031022
RF1S30P06SM Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305S 20120118
RF1S30P06SM Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SJ401 20120118
RF1S30P06SM Harris D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ401 20120101
全选
Total found 5 in 217540143