RFP30P06   TRANSISTOR TO 220 MOSFET P KANAL 20040407
RFP30P06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP30P06 Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP30P06 Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF5305 20120118
RFP30P06 Harris   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SJ349 20120118
RFP30P06 Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ349 20120101
全选
Total found 6 in 217540143