RFP50N05L Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFP50N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP50N05L Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031026
RFP50N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP50N05L Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031022
RFP50N05L Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL3705 20120118
RFP50N05L Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRL3705 20120118
RFP50N05L Harris TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2551 20120101
RFP50N05L   [替换型号]Replacement:ST STP55NE06L 20120101
全选
Total found 9 in 217540143