SPB07N60C2 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. D2PAK. RDSon=0.60Ohm. 7.3A 20030310
STB14NK60ZT4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Infineon SPB07N60C2 20120119
SPB07N60C2 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB13NK60ZT4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143