SPB07N60C3 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. D2PAK. RDSon=0.60Ohm. 7.3A 20030310
SPB07N60C3 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB13NK60ZT4 20120118
SPB07N60C3 Infineon D2PAK   [替换型号]Replacement:IXYS IXTA9N60P 20120108
全选
Total found 3 in 217540143