SPI07N60C3 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-262. RDSon=0.60Ohm. 7.3A 20030310
SPI07N60C3 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB13NK60Z-1 20120118
IRFSL11N50A IRF   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPI07N60C3 20120118
IRF840LCL IRF   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPI07N60C3 20120118
全选
Total found 4 in 217540143