SPP21N10 Infineon   20070418
SPP21N10 Infineon(siemens)   Power MOSFET. 100V. TO-220. RDSon=85mOhm. 21A. NL 20030310
SPP21N10 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
全选
Total found 3 in 217540143