SPW20N60C3 Infineon(siemens)   CoolMOS Power MOSFET. 600V. TO-247. RDSon=0.19. 20.0A 20030310
STY34NB50F ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPW20N60C3 20120119
STW20NC50 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPW20N60C3 20120119
SPW20N60C3 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STW28NK60Z 20120118
IRFBA22N50 IRF   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPW20N60C3 20120118
SPW20N60C3 Infineon TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ22N60P 20120108
SPW20N60C3 INFINEON TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXKR40N60C 20120108
全选
Total found 7 in 217540143