SSP50N06L Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031026
SSP50N06L Samsung Electronics Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220AB 20031022
SSP50N06L   [替换型号]Replacement:ST STP55NE06L 20120101
全选
Total found 3 in 217540143