STB55NE06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.018 OHM - 55A D2PAK SRIPFET POWER MOSFET 20031102
STB55NE06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2376 20120119
STB55NE06L ST D2PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2376 20120101
RF1S50N06LESM   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06L 20120101
2SK1919   [替换型号]Replacement:ST STB55NE06L 20120101
全选
Total found 6 in 217540143