STD12N06L   TRANSISTOR SMD MOSFET TO 252 D PAK 20040407
STD12N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STD12N06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031026
STD12N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031026
STD12N06LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031022
STD12N06L-1 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-251 20031022
STD12N06L ST Microelectronics   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20030926
STD12N06L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2231 20120119
STD12N06L ST D-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
STD12N06L   [替换型号]Replacement:ST STD12NE06L 20120101
全选
Total found 11 in 217540143