STD17NF03LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031026
STD17NF03LT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 17A I(D) | TO-252AA 20031022
STD17NF03LT4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Hitachi Metals 2SK2084(L)/(S) 20120119
NTD23N03R ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STD17NF03LT4 20120118
IRLR2703 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STD17NF03LT4 20120118
FDD6632 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STD17NF03LT4 20120118
FDD6630A Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STD17NF03LT4 20120118
AP20N03H A-Power   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STD17NF03LT4 20120118
AP15N03H A-Power   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STD17NF03LT4 20120118
2SK2248-01S Fujitsu   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STD17NF03LT4 20120118
2SK3507 NEC   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STD17NF03LT4 20120117
APM3054N Anpec   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STD17NF03LT4 20120116
全选
Total found 12 in 217540143