STH13NB60FI SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 600V - 0.48W - 13A - TO-247/ISOWATT218 PowerMESH MOSFET 20040407
STH13NB60FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 8.6A I(D) | TO-247AA 20031026
STH13NB60FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 8.6A I(D) | TO-247AA 20031022
STH13NB60FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2953 20120119
STH13NB60FI ST ISOWATT218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2953 20120101
STH12NA60FI   [替换型号]Replacement:ST STH13NB60FI 20120101
2SK1405   [替换型号]Replacement:ST STH13NB60FI 20120101
全选
Total found 7 in 217540143