STH45N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-218VAR 20031026
STH45N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-218 20031026
STH45N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-218VAR 20031022
STH45N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-218 20031022
STH45N10FI ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120119
STH45N10 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2466 20120119
STH45N10 ST TO-218   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
STH45N10 ST TO-218   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
STH45N10FI ST TO-218IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
STH45N10 ST TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2466 20120101
STH45N10   [替换型号]Replacement:ST STW50N10 20120101
全选
Total found 11 in 217540143