STP13N10LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 9A I(D) | TO-220AB 20031026
STP13N10L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220AB 20031026
STP13N10LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 9A I(D) | TO-220AB 20031022
STP13N10L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220AB 20031022
STP13N10L   [替换型号]Replacement:ST STP16N10L 20120101
全选
Total found 5 in 217540143