STP20NE10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 100V - 0.07Ohm - 20A - TO-220 STripFET MOSFET 20040407
STP20NE10   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STP20NE10   TRANSISTOR MOSFET TO-220 20040407
STP20NE10 ST   N-CHANNEL 100V - 0.07 OHM - 20A - TO-220 STRIPFET MOSFET 20031102
STP20NE10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220 20031026
STP20NE10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120119
STP20NE10 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
STP20N10   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
RFP18N10   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
IRF542   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
IRF530N   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
BUZ21   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
全选
Total found 12 in 217540143