STP50N05LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP50N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220 20031026
STP50N05LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 27A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP50N05L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 50A I(D) | TO-220 20031022
STP50N05LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2886 20120119
STP50N05L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2886 20120119
STP50N05LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2886 20120101
STP50N05L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2886 20120101
STP50N05L   [替换型号]Replacement:ST STP45NE06L 20120101
全选
Total found 9 in 217540143