STS3DNF30L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 30V - 0.055 Ohm - 3.5A - SO-8 PowerMESH MOSFET 20040407
STS3DNF30L ST   N-CHANNEL 30V - 0.055 OHM - 3.5A - S0-8 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STS3DNF30L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | MATCHED PAIR | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 3.5A I(D) | SO 20031022
STS3DNF30L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF7303 20120119
全选
Total found 4 in 217540143