STS3DPF20V ST   DUAL P-CHANNEL 20V - 0.090 OHM - 3A SO-8 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STS3DPF20V ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:I.R. IRF7304(P) 20120119
ZXMD65P02N8 Zetex   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STS3DPF20V 20120118
APM9933 Anpec   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STS3DPF20V 20120116
全选
Total found 4 in 217540143