STS5DNE30L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 30V - 0.039 Ohm - 5A SO-8 STripFET POWER MOSFET 20040407
STS5DNE30L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | MATCHED PAIR | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 5A I(D) | SO 20031026
STS5DNE30L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | MATCHED PAIR | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 5A I(D) | SO 20031022
STS5DNE30L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRF7303 20120119
全选
Total found 4 in 217540143