STW16NB60 ST   N-CHANNEL 600V 0.3 OHM 16A TO-247 POWERMESH MOSFET 20031102
STW16NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-247AC 20031026
STW16NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-247AC 20031022
STW16NB60 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPW11N60C3 20120119
STW16NB60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH20N60Q 20120108
全选
Total found 5 in 217540143