SUB45N05-20L Vishay Siliconix TO-263   MOSFETs 20051221
SUB45N05-20L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031026
SUB45N05-20L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031022
SUB45N05-20L Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB55NF06LT4 20120118
全选
Total found 4 in 217540143