SUB70N03-09P Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031026
SUB70N03-09P Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 70A I(D) | TO-263AB 20031022
SUB70N03-09P Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB70NH03LT4 20120118
全选
Total found 3 in 217540143