SUP40N06-25L Vishay Siliconix TO-220   MOSFETs 20051221
SUP40N06-25L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031026
SUP40N06-25L Vishay Siliconix Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-220AB 20031022
SUP40N06-25L Siliconix TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2312 20120101
全选
Total found 4 in 217540143